Pazartesi , 14 Ekim 2019
Home » Arşiv » Yeni Yönetim Kurulunu seçen Hamburg Korsanlar Partisi ”Anayasayı koruma teşkilatı kapatılsın”

Yeni Yönetim Kurulunu seçen Hamburg Korsanlar Partisi ”Anayasayı koruma teşkilatı kapatılsın”

6 Temmuz Pazar günü Bürgerhaus Eidelstedt’ta 19. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren Hamburg Korsanlar Partisi yeni yönetim kurulunu seçti.

Gerçekleştirilen genel kurulda ayrıca, Hamburg Anayasayı koruma teşkilatının kapatılması, Olimpiyatların Hamburg’da yapılma başvurusunun yapılmaması, Şehir içi raylı toplu taşımacılığın geliştirilmesi, şehircilik, imar, iskan komisyon çalışmalarının halka açık ve seffaf yapılması ve Enerji tüketimi konusunda, tüketicilerin, büyük enerji tekellerinden bağımsız olarak kendi enerji kaynaklarını kurma ve kullanma yönünde üyelerce hazırlanan program dilekçeleri genel kurula katılan üyelerce oy birliği ile kabul edildi.

Hamburg’da yaklaşık bin üyesi bulunan Hamburg Korsanlar Partisi, 6 ilçedeki örgütlenmeleriyle, değişik alanları kapsayan çalışma gruplarıyla 15 Şubat 2015 tarihnde gerçekleşecek olan Hamburg Eyalet Parlamentosunun seçimlerine, yeni yönetim kurulunu seçerek başlamış oldu.

Yeni yönetime, Başkan; Hauke Uphues (35,Harburg ilçesinden) Başkan Yardımcısı; Thomas Michel (45, Wandsbek ilçesinden), Muhasebe; Christoph Mewes (35, Eimsbüttel ilçe Başkanı) ve yönetim kurulu üyeliklerinde, Arnd Klinkhart (46, Altona) Sascha Morlok, (27, Wandsbek) seçildiler.

Partinin Denetleme Kuruluna ise Rick Nikschik (Hamburg-Mitte) ve Mustafa Akpolat (50, Hamburg-Mitte ilçe yönetim kurulu üyesi) seçildiler.

About Editör .

Editör .

Check Also

Kassel Bölge Valisi Walter Lübcke’nin katili ırkçı terörist yakalandı

Almanya’da Federal Başsavcılık, Kassel Bölge Valisi Walter Lübcke’nin, aşırı sağcı Stephen E. tarafından öldürüldüğünü açıkladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir