Perşembe , 24 Ocak 2019
Home » Haber » Hamburglu boksör Tunahan Keser son yolculuğuna uğurlandı

Hamburglu boksör Tunahan Keser son yolculuğuna uğurlandı

Hamburg’da kimligi bilirsiz kişi ve kişilerce öldürülen 22 yaşında ki Tunahan Keser, 28 Temmuz Cuma günü, DİTİB-Merkez Mescid’i Aksa Camii’de kılınan cenaze namazı ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Hamburg’da 23 Haziran 2017 tarihinden itibaren kendisinden haber alınamayan ve 21 Temmuz Cuma günü Schleswig Holstein eyaleti sınırları içinde A7 otobanı yakınında bir ormanlık alanda öldürülmüş olarak cesedi bulunan 22 yaşındaki Tunahan Keser son yolculuğuna uğurlandı.
Yoğun katılımın olduğu Cenaze Merasimine, Tunahan’ın babası Cemil Keser, kardeşi, akraba çevresi, arkadaşları ve Keser ailesinin acısını paylaşmaya gelen  değişik kesimlerden kalabalık bir topluluk katıldı.
Tunahan’ın  cenazesi Türkiye’de toprağa verilmek üzere aynı gün akşam saatlerinde uçakla İzmir’e gönderildi.
Tunahan’n kaybolmasindan bir gün öncede, antrenörü Khoren Gevor, Wedel semtinde bacağından vurulmuş ve olayın arkasındaki sır perdesi hala aralanamamıştı. Antrenörün vurulması ile Tunahan’ın öldürülmesi arasında bir bağ olup olmadığı ise halen bilinmiyor.
Polisin çok yönlü araştırmasının devam ettiği ve olayı gören duyan görgü tanıklarının 04821 / 6020 numaralı polis telefonunu aramaları isteniyor.

About Mustafa Akpolat

Mustafa Akpolat

Check Also

Almanya’da NSU gösterileri: “Tamamen aydınlatılsın”

NSU davasında karar çıktı ancak kurban yakınları ve sivil toplum kuruluşları dosyanın burada kapanmasını istemiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir