Salı , 20 Ağustos 2019
Home » Haber » Hamburg Galatasaray Derneği’nden Şampiyonluk kutlaması

Hamburg Galatasaray Derneği’nden Şampiyonluk kutlaması

Galatasaray Hamburg Derneği,  eğlence merkezi Mektup Bar’da Galatasaray’ın 20. şampiyonluğunu eğlenerek kutladılar.

gs1

Güncel/Hamburg

Hamburg’da faaliyetler sürdüren Galatasaray Hamburg Derneği, Galatasaray’ın 20.şampiyonluğunu ve 4.yıldızı takmalarını eğlenerek kutladılar. Hamburg’da faaliyet yürüten bir çok sivil toplum kuruluşu ve spor derneği yöneticileri, işverenler, müzisyen ve spor severler güzel bir atmosferde Galatasaray’ın şampıyonluğunu kutlayarak hep birlikte eğlendiler. Dernek Başkanı Ziya Toprak, yaptığı konuşmayla ve dernek çalışmalarına yapmış oldukları hizmetlerinden ve dayanışmadan dolayı spor severlere plakat vererek teşekkür etti. Dernek Eş başkanı Kamuran Pelek’in çalıştığından dolayı eğlencede bulunamadığını belirten Toprak, eğlenceye katılarak destek olan herkese ayrıca teşekkür etti.

gs3

Sunuculuğunu Gürcan Özbudakcı’nın yaptığı eğlencede, Serdar, Furkan, Engin ve Cemo’nun müzikleri eşliğinde sahne alan Ahmet Yavuz, Özcan Süer’den sonra Avrupa’nın nadide sesi Hayat Engin gerek şarkıları gereksede misafirlerle girdiği dialog ve show’u ile hoş ve güzel bir program sunarak bol alkış aldı. Sabahın ilk işiklarına kadar devam eden eğlencede, herkes gönlünce eğlenerek güzel bir kutlama yaşadılar.

 

About Mustafa Akpolat

Mustafa Akpolat

Check Also

NSU-Watch: Mahkeme kararı Neonazilere çıkarılmış davettir

Münih’teki NSU dava sürecini yakından takip eden ve tutanaklarla belgeleyen NSU-Watch örgütü mahkemeye ağır suçlamalar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir