Cumartesi , 25 Ocak 2020
Home » Duyuru » Genç girişimcilere örnek

Genç girişimcilere örnek

Popenbüttel semtinde Post Shop şubesi yeniden açılışla hizmete başladı.

Yade (3)

Güncel
Popenbütteler Hauptstrasse 14 adresinde bulunan Post Shop şubesini devren satın alan Hamburg doğumlu 30 yaşında ki Emel Yade Kırlangıçlı, yine aynı alanda bitiridiği meslek eğitiminden sonra işinin sahibi oldu.
İş yerini devren aldıktan sonra, ailesinin desteğini alarak a’dan z’ye yenileyen Emel Yade Kırlangıçlı, işyerinde Mektup, Postbank, Paket, hizmetlerinin yanı sıra, posta kırtasiyesi ve malzemeside satıldığını belirtti.

Yade (4)

Deutsche Post, DHL ve Postbank şubesi olarak hizmet veren işyerinin açılışında Emel Yade Kırlangıçlı’nın Annesi Gülsün Bozkurt, Teyzesi Hülya Bozkurt, hayat arkadaşı Yunus Çetin ve yakın akraba çevresinin yanı sıra yüzlerce kişi ziyaret ederek başarılar diledi. Açılış nedeniyle müşterilere 200 gül dağıtan Yade, müşteri ve misafirlerine şampanya ve meyvasuyu ikramında bulundu. İlk günün heycan ve mutluluğu ile yorgunluğu unutarak müşterilere, yanında meslek eğitimi yapan öğrencisi ve çalışanıyla hizmet sunmaya devam eden Emel Yade Kırlangıçlı, işininde başarılı olmak için yeterli birikime ve bilgiye sahip olmasının yanı sıra işini severek yaptığını belirtti.

Yade (2)
Meslek eğitimini yine aynı iş alanından Özcan Çelik yanından bitiren Emel Yade, bu alanda işini geliştirmeyide hedeflediğini belirtti. İlk günden müşterilerin sıcak ilgisi, ailesinin ve yakın çevresinin desteğinin kendisine güç verdiğini belirtti.

Yade (1)
Bizde Emel Yade’ye başarılar dileriz.

 

About Mustafa Akpolat

Mustafa Akpolat

Check Also

Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle, Av. Memet Kılıç hakkında yakalama kararı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle, Türkiye’de hakkında dava açılan eski Alman milletvekili Memet Kılıç’ın ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir