Pazartesi , 15 Ekim 2018
Home » Kültür / Sanat / Edebiyat » Edebiyatçı Mungan’dan Sıla’ya destek: Şarkılarımdan hangisini istersen senindir

Edebiyatçı Mungan’dan Sıla’ya destek: Şarkılarımdan hangisini istersen senindir

‘Demokrasi nöbetleri’yle ilgili düşüncelerini paylaştığı için linç edilen müzisyen Sıla Gençoğlu’na bir destek de edebiyatçı Murathan Mungan’dan geldi: “Sevgili Sıla yanındayım. Şarkılarımdan hangisini istersen senindir.”

Fotoğraf: Kitapeki.com

Fotoğraf: Kitapeki.com

Yenikapı’da düzenlenen ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ öncesi “Darbelere karşıyım ama böyle bir şovun içinde olmayacağım” dediği için hedefe konulan ve konserleri arka arkaya iptal edilmeye başlayan Sıla’ya başta Twitter’dan olmak pek çok destek mesajı gelmişti.

Dünyaca ünlü kadın örgütü FEMEN de Sıla’yı unutmamış, üyelerinden biri göğsüne “Sıla yalnız değildir” diye yazarak fotoğrafını sosyal medyadapaylaşmıştı.

Sıla’ya bir destek mesajı da şair ve yazar Murathan Mungan’dan geldi. Kişisel Twitter hesabından Sıla için bir paylaşımda bulunan Mungan, “Sevgili Sıla yanındayım. Gün yüzüne çıkmamış, yeni yazdığım şarkılardan hangisini istersen senindir” diye yazdı.

About Editör .

Editör .

Check Also

Erdoğan Almanya’da hoş karşılanmadı: Berlin’de on bin kişilik protesto

Almanya’ya gerçekleştirdiği resmi ziyaret kapsamında Berlin’de bulunan Erdoğan, binlerce kişi tarafından protesto edildi. Cumhurbaşkanı Recep …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir